Nieuws

Eerste made in China Ucits-ETF

De eerste Chinese vermogensbeheerder maakt zijn debuut op de Europese ETF-markt, heel toepasselijk met een China-ETF.

De eerste Chinese vermogensbeheerder met Europese dochter maakt zijn debuut op de Europese ETF-markt, heel toepasselijk met een China-ETF.

De GF International-FTSE China A Ucits ETF noteert in Amerikaanse dollars op de London Stock Exchange, en is gelanceerd via de Europese divisie van GF Fund Management: GF International Asset Management.

De ETF heeft als onderliggende index de FTSE China A index: 779 large- en midcapaandelen die noteren op de beurzen van Shanghai en Shenzen. De ETF geeft beleggers toegang via het zogeheten RQFII programma (Renminbi Qualified Foreign Institutional Investor) voor buitenlandse beleggers.

De Redactie van IEXProfs bestaat uit verschillende journalisten. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies, of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen. .

Lees meer

Impact beleggen