Must read: Het is weer risk on
En verder: Hoe nu verder in Frankrijk, gekke hedgefondsen, mooi vastgoedjaar en ai ai Shanghai.
Confiance
Met nog een beslissende ronde te gaan in de Franse verkiezingen loopt presidentskandidaat Emmanuel Macron over van het zelfvertrouwen: binnen een jaar heeft hij het gezicht van de Franse politiek veranderd.
Trots op Le Pen
En Geert Wilders is trots op Marine Le Pen, die voor het volk staat en het tegen Macron opneemt in de tweede ronde.
Opgeluchte markten
Deze uitkomst zou een goed instapmoment kunnen zijn, schrijft Kempen na de eerste ronde van de Franse verkiezingen. Beleggers lijken daar een voorschot op te nemen. Het is risk on.
Louter winnaars
Kennen de Franse verkiezingen dan louter winnaars? Als opluchting door de markten waait dan moet goud op het strafbankje.
Ai ai Shanghai
In China kwamen aandelen opeens flink in beweging.
Gekker dan gek
‘Gekke belegger’ Jim Cramer van Mad Money legt uit waarom hij gek wordt van hedgefondsen. Ze doen nog gekker dan hij.
Heel goed
Het lijkt erop dat 2017 een mooi jaar voor vastgoedbeleggingen. Bijna de helft van de door Cushamn & Wakefield verwachte 1.300 miljard euro aan investeringen neemt Azië voor rekening.
Boos op de bank
Goede vraag. Waarom zijn de mensen niet meer boos op bankiers?
Hogere rente beter voor de kleintjes
Rentewatchers opgelet: Smallcaps zijn minder rentegevoelig dan largecaps, schrijft Legg Mason.
Niet alle beleggingen zijn hetzelfde
Pimco waarschuwt ervoor aandelen en obligaties niet op een grote hoop te gooien in het passief-actief debat.
Beursweekgeschenk
Nu in de boekhandel: het gratis handboek alternatieve beleggingen van NN IP.
Food for thought….