hoofdinhoud
IEX Profs
Zoek pagina
desktop iconMarkt Monitor
  • Home
    • Aandelen
    • Obligaties
    • Alternatives
    • ESG
    • Impact
    • Beleggingsfondsen
    • Fondsselector
    • ETF's
  • Opinie
    • State Street SPDR ETF's
    • Triodos Investment Management
    • T. Rowe Price
    • LSEG Lipper
    • UBS
    • Partnercontent
  • Nieuwsbrief
  • Inloggen
Home  /  Fondsen  /  SPDR Barclays Euro Aggregate Bond

SPDR Barclays Euro Aggregate Bond

Koers

Laatste transactie koers 55,29
Vorige transactie koers 55,30
Verschil t.o.v. vorige koers -0,01 (-0,01)

Fondskarakteristieken

Naam SPDR Barclays Euro Aggregate Bond
ISIN IE00B41RYL63
Type product
Investment category Obligaties Euro (zonder vaste looptijd) : Euro
Opstartdatum 23-5-2011 00:00:00
Juridische aard Beleggingsvennootschap naar Iers recht
Beheerskosten (%) 0,170000
Minimale inleg EUR 0,00
Instap- 0,000000
Uitstap- 0,000000
Switchkosten
Fondsmanager State Street Global Advisors Ltd (BE)
Valuta EUR

Doelstelling

Het fonds wil de performance volgen van de in euro luidende obligatiemarkt voor vastrentende effecten van investment grade (hoge kwaliteit). Het fonds streeft ernaar de performance van de Barclays Capital Euro Aggregate Bond Index (de "Index") zo nauw mogelijk te volgen. Bron: Barclays Capital POINT/Global Family of Indices. ©2011 Barclays Capital Inc. Gebruikt met toestemming. Het fonds belegt voornamelijk in effecten die zijn opgenomen in de index. Tot deze effecten behoren vastrentende obligaties van investment grade (uitgedrukt in euro) uitgegeven door regeringen en bedrijven. Aangezien in de index te veel effecten zijn opgenomen om efficiënt aan te kopen of effecten zijn opgenomen die het fonds misschien moeilijk kan aankopen, zal het fonds een representatieve portefeuille opbouwen om de performance van de index zo dicht mogelijk te volgen. Daarom houdt het fonds normaal gesproken slechts een deelverzameling aan van de effecten die in de index zijn opgenomen. In beperkte omstandigheden kan het fonds effecten kopen die niet in de index zijn opgenomen.

Rendementen (%)

1 dag 0,29
1 week 0,09
1 maand 0,63
3 maanden 2,55
1 jaar 2,17
2 jaar 4,73
3 jaar 1,79
5 jaar -12,36
YTD -0,49

Volatiliteit (%)

1 jaar 3,95
3 jaar 6,13
5 jaar 5,88

Sharpe ratio (%)

1 jaar 0,69
3 jaar 0,14
5 jaar -0,36

Nieuws van onze partners label connect

  1. 17 jun
    Verstandig navigeren in onzekere obligatietijden
  2. 12 jun
    Duurzaam en defensief: mixfonds van Cardano wint prestigieuze prijs
  3. 11 jun
    "Strategische materialen zijn de olie van de 21e eeuw"
Meer van onze partners

Meest gelezen

  1. Must Read 17 jun

    Must read: Prijzenoorlog in de ETF-sector
  2. Must Read 13 jun

    Must read: alle bommen en granaten
  3. Must Read 12 jun

    Must read: Beleggers zitten vol in de markt

Assetallocatie

  • Assetallocatie 16 jun

    Sectie 899: exodusgevaar door Amerikaanse wraakbelasting

    Zoals Mozes in Exodus de Rode Zee spleet om zijn volk te bevrijden, lijkt de Big Beautiful Bill van Trump nu de kapitaalstromen tussen continenten te splijten. Het voorstel om een wraakbelasting in te stellen voor buitenlandse beleggers is opnieuw een aantasting van het vertrouwen in Amerika. Het vergroot het risico dat beleggers hun allocatie naar de Verenigde Staten heroverwegen, schrijft Thomas van Galen, Chief Strategist Achmea IM.

  • Assetallocatie 09 jun

    Capital Group rekent op aanhoudend hoge volatiliteit

    Wat heeft 2025-2026 nog allemaal in petto voor aandelen, obligaties en valuta? Capital Group schetst een beeld van aanhoudend hoge volatiliteit, meer risico-aversie en tijdelijk gunstige vooruitzichten voor aandelen buiten de VS.

  • label connect

    Assetallocatie 05 jun

    De wraak van de thuisspelers

    Enguerrand Artaz van LFDE begrijpt wel waarom beleggers zich nu richten op de aandelen van Europese bedrijven, die sterk gericht zijn op de eigen thuismarkt.

  • Assetallocatie 05 jun

    Een zorgeloze en rooskleurige toekomst met ETF's

    Zelfs de beste aandelen gaan zo nu en dan door een diep dal. Met een indexfonds is de stress minder groot zonder dat dit ten koste gaat van rendement.

  • label connect

    Assetallocatie 02 jun

    Topfonds Fresh Fixed Income Fund dubbel bekroond

    Dit jaar ging het Fresh Fixed Income Fund van OHV Vermogensbeheer naar huis met twee LSEG Lipper Fund Awards. De outperformance van het obligatiefonds was in de afgelopen 3 en 5 jaar zo groot en zo consistent dat de jury niet om het fonds heen kom. Wat verklaart het succes? Wat zijn de verwachtingen? Wij vroegen het aan de fondsmanagers Richard Abma en Otto Bazuin.

  • Assetallocatie 02 jun

    Modelportefeuilles in beweging door stijgende Amerikaanse rente

    State Street Global Advisors denkt dat de gestegen rente samen met de hoge Amerikaanse staatsschuld ernstige gevolgen zal hebben voor de samenstelling van modelportefeuilles.

Meer Assetallocatie
LSEG Lipper Fund Awards
  1. Online magazine Lipper Fund Awards 2024
  2. Contrair en succesvol
  3. Beleggen in de energietransitie voor duurzame impact én performance
  4. “Op de lange termijn wint de dividendbelegger altijd”
IEX Profs

Meld u aan voor de IEX Profs dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 
© 2025 IEX Profs
  • Contact
  • Adverteren
  • Privacy Settings
  • Privacyverklaring
  • Disclaimer & Voorwaarden
  • Site feedback
  • Nieuwsbrieven
  • Quotedata by Euronext   & powered by Infront
  • © 2025 IEX / van beleggers voor beleggers
  • IEX Profs is onderdeel van IEX Group