Must read: Buffett heeft sinds 2004 nog niet zoveel cash gehad Wat gaat hij met dat geld kopen? En toch maar een Italiaans vakantiehuis kopen, na slechte beursdagen komen altijd goede en de economie is niet de markt en andersom. 9 augustus 2024 10:15 • Door IEXProfs Redactie Staatsschuld VS is niet zo problematisch als het lijktDe eurozone heeft veel minder schuld dan de VS, maar omdat de Amerikaanse economie harder groeit, kunnen ze meer schuld ook beter dragen, aldus Edin Mujagic. Maar alle landen kunnen een voorbeeld nemen aan de Quadrupel A-landen. Beurscorrectie is geen voorbode van een recessieAxios ziet in de marktturbulentie van de laatste dagen geen voorbode van een recessie. De beurscorrectie heeft vooral technische redenen, zoals de yen-carry-trade. Buffett heeft sinds 2004 nog niet zoveel cash gehad Berkshire Hathaway is now holding 25% of their Assets in Cash, the highest % since 2004. Historical average cash position: 14%. $BRK.Bhttps://t.co/l5IYmkf6Ih pic.twitter.com/9cDsXdDxNY — Charlie Bilello (@charliebilello) August 8, 2024 Dit is zijn strategie Warren Buffett’s Investing Strategy: pic.twitter.com/BwLpipnl3V — Matt Allen (@investmattallen) August 8, 2024 Na slechte dagen komen altijd goede dagen BREAKING: The S&P 500 officially posts its best day since November 2022. pic.twitter.com/YY5e6H9XWt — The Kobeissi Letter (@KobeissiLetter) August 8, 2024 Nu stock picken? Ja, het is een markt voor stock pickers, maar dat betekent niet dat stock pickers zoals fondsmanagers het nu heel goed doen. Nog een keer uitleggen?De markt is niet de economie en de economie is niet de markt. Het slechtste voor een portefeuille is...Er een hefboom opzetten. Doe dat niet. Belasting agendapunt nummer 1Het maakt niet uit of het Trump of Harris wordt, de belastingen zijn een hot topic in de VS. Toch maar even een vakantiehuis kopen hier Good Morning from #Italy, where property prices have been stagnant for years and are now back to 2005 levels. Since the early 2000s, no major Eurozone country has experienced a worse-performing property market than Italy. pic.twitter.com/0LIITv3HHI — Holger Zschaepitz (@Schuldensuehner) August 9, 2024 De Redactie van IEXProfs bestaat uit verschillende journalisten. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies, of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen. . Deel via:
Assetallocatie 08:00 JP Morgan is voorzichtig positief JP Morgan AM ziet in de rally van de laatste weken geen reden tot winstnemen. Overheden hebben voldoende speelruimte om de economie te pushen en de negatieve effecten van importtarieven te compenseren. Beleggers doen er wel verstandig aan optimaal te spreiding en in hun portefeuille voor wat inflatiebescherming te zorgen.
Assetallocatie 18 mei "Aandelenmarkt oogt na recent herstel oververhit" De winstverwachtingen voor Amerikaanse bedrijven zijn te rooskleurig en ook de Europese aandelenmarkten vertonen tekenen van oververhitting, aldus CIO Vincenzo Vedda van vermogensbeheerder DWS. Het aandelenadvies gaat daardoor omlaag. "Een langdurige correctie in de loop van dit jaar is allesbehalve uitgesloten."
Assetallocatie 14 mei Cyclische rugwind ondersteunt private markten CIO Nils Rode van Schroders Capital deelt zijn inzichten over huidige stand van zaken in de private markten. "Cyclische rugwind stemt optimistisch te midden van onzekerheid." Lees zijn analyse.
Assetallocatie 06 mei Juist nu zijn obligaties onmisbaar In de huidige onzekere marktomstandigheden zijn beleggingen in obligaties onontbeerlijk, zegt Sara Devereux, wereldwijd hoofd van Vanguard Fixed Income Group. Mocht het tot een recessie komen, dan zou dat volgens haar wel eens kunnen leiden tot een obligatierally.
Assetallocatie 05 mei "Een nieuw tijdperk breekt aan" Emiel van den Heiligenberg van L&G koopt vooralsnog de dips. Bij een full blown Amerikaanse recessie zal hij deze aanpak herzien. Lees zijn marktanalyse.
Assetallocatie 01 mei De duidelijke beleggingsideeën van KKR Beleggers gaan volgens KKR ten onrechte uit van een Amerikaanse recessie. Dat biedt volgens de investeringsmaatschappij volop mogelijkheden. Vijf thema's springen eruit.