Dick van Ommeren benoemd tot Chair van Triodos IM De Executive Board van Triodos Bank N.V. heeft Dick van Ommeren per 1 november 2021 benoemd als Chair van de Management Board van Triodos Investment Management. 28 oktober 2021 11:40 • Door IEXProfs Redactie Hij neemt de rol van Chair over van Jacco Minnaar, die recent benoemd is als Chief Commercial Officer en lid van de Raad van Bestuur van Triodos Bank N.V. Dick van Ommeren is momenteel een van de Managing Directors van Triodos Investment Management. Hij is in februari 2016 toegetreden tot de Management Board en is bij Triodos Investment Management gestart in augustus 2015. De Redactie van IEXProfs bestaat uit verschillende journalisten. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies, of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen. . Deel via:
Impactbeleggen 04 dec Green bonds krijgen concurrentie van blue bonds De wereld kampt met grote waterproblemen: tekorten aan drinkwater en vervuiling van zeeën en oceanen. Blue bonds zijn een goede financieringsoplossing. "Deze markt zal naar verwachting binnen drie tot vier jaar verdubbelen,” zegt Willem Visser, Impact Portfolio Manager bij T. Rowe Price.
Impactbeleggen 02 dec "Financiële markten zijn losgezongen van risico's en uitdagingen echte wereld" Energietransitie, financiële inclusie en biodiversiteit zijn en blijven voor Triodos IM ook in 2026 de belangrijkste beleggingsthema's.
Impactbeleggen 26 nov Robeco: Bescherming tegen klimaatrampen nu key Robeco verwacht dat ESG-beleggers in 2026 meer aandelen en obligaties zullen kopen van bedrijven gespecialiseerd in het aanpassen aan klimaatverandering in plaats van bedrijven die het proberen te verhinderen.
Impactbeleggen 25 nov Voor behoud biodiversiteit is geld nodig Het economisch belang van biodiversiteit is enorm. Het verlies aan natuurlijke veelvoud moet daarom gestopt worden ten behoeve van ons allen. Ook voor particuliere beleggers ligt hier een taak en een beleggingskans.
Impactbeleggen 17 nov Waarom inclusiviteit tot betere beleggingsresultaten leidt Managing director Hadewych Kuiper van Triodos IM legt nog maar eens uit waarom het zo belangrijk is om altijd open te staan voor afwijkende standpunten.
Impactbeleggen 10 nov Beter beheer van oceanen kan biljoenen opleveren Zeeën en oceanen zijn van onschatbare waarde voor mens en aarde. Maar het duurzame management van de blauwe economie laat te wensen over. Een investering van 550 miljard per jaar kan een veelvoud opleveren, heeft het World Economic Forum berekend.