Nieuws

Mede-oprichter weg bij Source

President Peter Thomson vertrekt bij de Europese ETF-aanbieder Source.

Thompson was in 2008 een van de oprichters van de Europese ETF-aanbieder Source. Eerst als hoofd beleggingen en sinds september 2014 als president. Hij zal verderop in het jaar het bedrijf verlaten.

Source is door handelshuizen Bank of America Merrill Lynch, Goldman Sachs, Morgan Stanley, J.P. Morgan en Nomura opgericht om hun eigen indexproducten te ontwikkelen. Volgens gegevens van Thomson Reuters is het de op zes na grootste ETF-aanbieder in Europa, met circa 18 miljard euro onder beheer.

Marktleider iShares beheert in Europa 218,8 miljard euro, goed voor 48% van het totaal beheerd vermogen in ETF’s in Europa.

De Redactie van IEXProfs bestaat uit verschillende journalisten. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies, of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen. .

Lees meer

Impact beleggen