Marc van Heel wordt managing director en hoofd Benelux bij zakenbank Goldman Sachs. Van Heel start medio mei in zijn nieuwe werkomgeving. In augustus vorig jaar maakte hij nog promotie bij zijn huidige werkgever, PIMCO, waar hij Deputy Head of Business Development EMEA werd. Goldman Sachs is actief meer voet aan de grond te krijgen op de Europese markt. Eerder werden Martijn Hoogendijk en Yvo van der Poll al aangetrokken.
Sheila Patel, co-head Europa van GSAM: “Ik ben zeer verheugd dat Marc zich bij ons aansluit. Met zijn grondige kennis van de markt in de Benelux en uitstekende staat van dienst in business development, is hij de juiste persoon om leiding te geven aan onze activiteiten in deze belangrijke markten. Marc sluit zich aan bij een sterk team, dat institutionele en third-party klanten in de Benelux bedient.”
De Redactie van IEX Profs bestaat uit verschillende journalisten. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies,
of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen. Het is mogelijk dat redactieleden posities hebben in een of meer van de genoemde fondsen. Klik hier voor een overzicht van hun beleggingen. Om te reageren op dit artikel, klik hier.
De
Redactie van IEXProfs bestaat uit verschillende journalisten. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies, of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen. Het is mogelijk dat redactieleden posities hebben in een of meer van de genoemde fondsen.
Klik hier voor een overzicht van hun beleggingen.