hoofdinhoud
IEX Profs
Zoek pagina
desktop iconMarkt Monitor
  • Home
    • Aandelen
    • Obligaties
    • Alternatives
    • ESG
    • Impact
    • Beleggingsfondsen
    • Fondsselector
    • ETF's
  • Opinie
    • State Street SPDR ETF's
    • Triodos Investment Management
    • T. Rowe Price
    • LSEG Lipper
    • UBS
    • Partnercontent
  • Nieuwsbrief
  • Inloggen
Home  /  Fondsen  /  SSEEII-S.FTSE GBL CONV.BD U.E.

SSEEII-S.FTSE GBL CONV.BD U.E.

Koers

Laatste transactie koers 46,70
Vorige transactie koers 46,62
Verschil t.o.v. vorige koers 0,08 (0,17)

Fondskarakteristieken

Naam SSEEII-S.FTSE GBL CONV.BD U.E.
ISIN IE00BNH72088
Type product
Investment category Converteerbare obligaties : Wereld
Opstartdatum 14-10-2014 00:00:00
Juridische aard Beleggingsvennootschap naar Iers recht
Beheerskosten (%) 0,500000
Minimale inleg USD 0,00
Instap- 0,000000
Uitstap- 0,000000
Switchkosten
Fondsmanager State Street Global Advisors Ltd (BE)
Valuta EUR

Doelstelling

Het fonds streeft ernaar de performance van de Refinitiv Qualified Global Convertible Index (de "Index") zo nauwkeurig mogelijk te volgen. Het fonds is een indextracker (ook bekend als een passief beheerd fonds). Het fonds belegt voornamelijk in effecten die zijn opgenomen in de index. Deze effecten omvatten de belegbare wereldwijde markt voor converteerbare obligaties (inclusief verplicht converteerbare obligaties en eeuwigdurende converteerbare obligaties). Kwalificerende vastrentende effecten kunnen investment grade (hoge kwaliteit) of niet-investment grade zijn, of geen rating hebben, kunnen uitgegeven zijn met vaste of variabele rente en moeten voldoen aan minimumeisen qua omvang in de lokale valuta. Het kan moeilijk zijn om alle effecten van de index efficiënt aan te kopen. Bij het streven om de performance van de index te volgen maakt het fonds daarom gebruik van een gelaagde steekproefstrategie om een representatieve portefeuille op te bouwen. Dit betekent dat het fonds normaal gesproken slechts een deelverzameling aanhoudt van de effecten die in de index zijn opgenomen. In een beperkt aantal omstandigheden kan het fonds effecten kopen die niet in de index zijn opgenomen. Deze aandelencategorie Acc is beschikbaar gesteld om wisselkoersschommelingen tussen de valuta van deze aandelencategorie en de valuta’s waarin de onderliggende activa van het fonds luiden, te beperken. De aandelencategorie wordt afgedekt naar de EUR en zou daarom de overeenkomstige afgedekte versie van de index (Refinitiv Qualified Global Convertible Monthly Hedged (EUR) Index) nauwkeuriger moeten volgen. Voor een efficiënt beheer van de portefeuille kan het Fonds gebruik maken van financiële derivaten (financiële contracten waarvan de koers afhangt van een of meer onderliggende activa). Afgezien van uitzonderlijke omstandigheden zal het fonds doorgaans alleen aandelen uitgeven aan en inlossen voor bepaalde institutionele beleggers. Aandelen van het fonds kunnen evenwel via effectenmakelaars op een of meer beurzen worden gekocht of verkocht. Het fonds wordt op deze beurzen tegen de marktkoers verhandeld. Deze koers kan in de loop van de dag fluctueren. De marktkoers kan hoger of lager zijn dan de dagelijkse intrinsieke waarde van het fonds. Momenteel leent het fonds geen effecten uit.

Rendementen (%)

1 dag 0,17
1 week -0,04
1 maand 6,99
3 maanden -3,89
1 jaar 8,57
2 jaar 19,54
3 jaar 19,82
5 jaar 34,88
YTD -0,28

Volatiliteit (%)

1 jaar 11,22
3 jaar 9,19
5 jaar 11,38

Sharpe ratio (%)

1 jaar 0,82
3 jaar 0,62
5 jaar 0,55

Nieuws van onze partners label connect

  1. 20 mei
    "Een herwaardering van Chinese aandelen is gerechtvaardigd"
  2. 28 apr
    Een nieuw gouden tijdperk?
  3. 15 apr
    Trump verzwakt status van dollar als wereldmunt
Meer van onze partners

Meest gelezen

  1. Must Read 16 mei

    Must read: Elon Musk kan helemaal niet bezuinigen
  2. Must Read 14 mei

    Must read: Deal VS en China kwam geen moment te vroeg
  3. Must Read 19 mei

    Must read: Steeds meer spaarders gaan noodgedwongen beleggen

Assetallocatie

  • Assetallocatie 19 mei

    JP Morgan is voorzichtig positief

    JP Morgan AM ziet in de rally van de laatste weken geen reden tot winstnemen. Overheden hebben voldoende speelruimte om de economie te pushen en de negatieve effecten van importtarieven te compenseren. Beleggers doen er wel verstandig aan optimaal te spreiding en in hun portefeuille voor wat inflatiebescherming te zorgen.

  • Assetallocatie 18 mei

    "Aandelenmarkt oogt na recent herstel oververhit"

    De winstverwachtingen voor Amerikaanse bedrijven zijn te rooskleurig en ook de Europese aandelenmarkten vertonen tekenen van oververhitting, aldus CIO Vincenzo Vedda van vermogensbeheerder DWS. Het aandelenadvies gaat daardoor omlaag. "Een langdurige correctie in de loop van dit jaar is allesbehalve uitgesloten."

  • Assetallocatie 14 mei

    Cyclische rugwind ondersteunt private markten

    CIO Nils Rode van Schroders Capital deelt zijn inzichten over huidige stand van zaken in de private markten. "Cyclische rugwind stemt optimistisch te midden van onzekerheid." Lees zijn analyse.

  • Assetallocatie 06 mei

    Juist nu zijn obligaties onmisbaar

    In de huidige onzekere marktomstandigheden zijn beleggingen in obligaties onontbeerlijk, zegt Sara Devereux, wereldwijd hoofd van Vanguard Fixed Income Group. Mocht het tot een recessie komen, dan zou dat volgens haar wel eens kunnen leiden tot een obligatierally.

  • Assetallocatie 05 mei

    "Een nieuw tijdperk breekt aan"

    Emiel van den Heiligenberg van L&G koopt vooralsnog de dips. Bij een full blown Amerikaanse recessie zal hij deze aanpak herzien. Lees zijn marktanalyse.

  • Assetallocatie 01 mei

    De duidelijke beleggingsideeën van KKR

    Beleggers gaan volgens KKR ten onrechte uit van een Amerikaanse recessie. Dat biedt volgens de investeringsmaatschappij volop mogelijkheden. Vijf thema's springen eruit.

Meer Assetallocatie
LSEG Lipper Fund Awards
  1. Online magazine Lipper Fund Awards 2024
  2. Contrair en succesvol
  3. Beleggen in de energietransitie voor duurzame impact én performance
  4. “Op de lange termijn wint de dividendbelegger altijd”
IEX Profs

Meld u aan voor de IEX Profs dagelijkse nieuwsbrief

en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op de beurs!

 
© 2025 IEX Profs
  • Contact
  • Adverteren
  • Privacy Settings
  • Privacyverklaring
  • Disclaimer & Voorwaarden
  • Site feedback
  • Nieuwsbrieven
  • Quotedata by Euronext   & powered by Infront
  • © 2025 IEX / van beleggers voor beleggers
  • IEX Profs is onderdeel van IEX Group